675469267_note

W dniu 7 grudnia 2014 w Krakowie w Hali Sportowej 52 Gimnazjum Ojców Pijarów przy ulicy Dzielskiego 1 odbył się Mikołajkowy Turniej Karate zorganizowany przez Klub Sportowy BUDO.
Turniej został zorganizowany przy finansowym wsparciu Gminy Kraków.
Turniej został rozegrany w 14 kategoriach kata w których, wystąpiło 50 zawodniczek i zawodników oraz 12 kategoriach kumite w których, rywalizowało 39 zawodniczek i zawodników. Sędzią głównym zawodów był Branch Chief shihan Roman Kęska 5 dan, nad przebiegiem turnieju czuwał sensei Krzysztof Jakubowicz. Turniej sędziowali: sensei Piotr Frączek, sensei Jarosław Jakubowicz, sensei Paweł Kafel, sensei Maciej Rohan, sensei Filip Szeller. Zmagania zawodników obserwowało grono widzów wśród których nie zabrakło rodziców, kolegów i koleżanek.
Dla 4 zawodników Yokozuny tj.: Maksymiliana Rapacza, Patrycji Nykazy, Zuzanny Mroczki i Adama Gniadka była to poważna próba wytrzymałości i fizycznej i duchowej ponieważ dzień wcześniej brali oni udział w Turnieju Karate w Zakopanem. Cała czwórka wypadła fantastycznie: Patrycja Nykaza zajęła I miejsce w kata i kumite, Maksymilian Rapacz zajął III miejsce w kata i II miejsce w kumite, Zuzanna Mroczka I miejsce w kumitei i II w kata, a Adam Gniadek II miejsce w kumite i IV w kata. Gratuluje małym mistrzom.