1635536489_note
W dniu 22.10.2022 roku w Katowicach odbył sie VII Międzynarodowy Turniej zorganizowany przez sensei Tomasza Najduch 4 dan z Katowickiego Klubu Karate przynależącego do organizacji Shinkyokushin . W turnieju wystartowało około 450 zawodników i zawodniczek . Nowy Targ reprezentowało 5 zawodników tj. Zuzanna Mrocza, Jan Gwiżdż, Jan Kamiński, Franciszek Kamiński i Wojtek Królczyk oraz jako sędzia swój udział zaznaczyła sensei Ewa Pawlikowska 4 dan. Rywalizacja była na wysokim poziomie, ale pomimo sporej konkurencji naszym zawodnikom udało się zdobyć miejsca medalowe. Niewątpliwie największy sukces osiągnął Jan Kamiński zdobywając 2 miejsce w kata i pozostawiając za sobą około 40 rywali oraz Zuzanna Mroczka , która zdobyła 2 miejsce w kata i 3 w kumite. Na podium stanął również wice mistrz świata w kata Franciszek Kamiński , który tym razem zajął 3 miejsce w konkurencji kumite. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników.