1640862216_note
W Limanowej odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Karate One World One Kyokushin. W zawodach wzięło udział 200 zawodników z 34 klubów, z 6 różnych organizacji karate. Uczestnikami turnieju również byli goście z zagranicy. Nowy Targ godnie reprezentowali: Franciszek Kaminski ( pierwszy w kategorii kata juniorów młodszych i drugi w kategorii kumite), Wojciech Królczyk ( przeszedł wszystkie walki zajął pierwsze miejsce, a w kata przeszedł do rundy finałowej i uplasował się na 7 pozycji) oraz Maksymilian Ligas (trzecie miejsce w kata). W turnieju jako sędzia uczestniczyła trener sensei Ewa Pawlikowska 4 dan. Udział w turnieju częściowo został pokryty ze środków pochodzących z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ