438869198_note
W dniu 05.11.2022 roku odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Łukowicy „Inpakuto Cup” zorganizowany przez Klub Sportowy Karate Kyokushin w Łukowicy pod przewodnictwem sensei Edwarda Krawczyk 3 dan. Turniej objęty został patronatem Wójta Gminy Łukowica – Bogdana Łuczkowskiego , który swoją obecność zaznaczył na turnieju. Sędzia głównym turnieju była sesnei Ewa Pawlikowska 4 dan – wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy , natomiast gościem honorowym był shihan Józef Pietras 5 Dan - jeden z pionierów i współtwórców sukcesów polskiego karate . W turnieju wystartowało około 130 zawodników z 10 ośrodków . Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite. Nowotarski Klub „Yokozuna” reprezentowało 10 zawodników: Franciszek Kamiński, Jan Kamiński, Zuzanna Mroczka, Bartłomiej Wójciak, Patryk Wójciak, Feliks Hędrzak, Maksymilian Ligas, Hubert Kaczor, Jan Gwiżdż, Wojciech Królczyk, którzy zebrali ogromne żniwo medali. W konkurencji kata I miejsca zajęli: Zuzanna Mroczka, Jan Kamiński, Patryk Wójciak , II miejsce Bartłomiej Wójciak, III miejsce Franciszek Kamiński. Natomiast w konkurencji kumite : I miejsce zajęli: Patryk Wójciak, Franciszek Kamiński, Bartłomiej Wójciak, Zuzanna Mroczka, Jan Kamiński, II miejsca zajęli: Hubert Kaczor i Wojciech Królczyk, natomiast brąz zdobył Feliks Hędrzak.